Корзина покупок:
Нет товаров

У жовтні буде виданий бокс-сет Девіда Боуі

У жовтні буде виданий бокс-сет Девіда Боуі

На 12 жовтня цього року призначено дату видання бокс-сета Девіда Боуі із 15 платівок під назвою "Loving The Alien". До цього видання увійдуть записи, зроблені з 1983 до 1988 року. 


Серед них буде нова версія альбому "Never Let Me Down", спродюсована Маріо МкНалті. В цій версії використані нові інструментальні партії, записані відомими сесійними музикантами, які працювали у той час з Девідом - це Рівз Гебрелс, Девід Торн, Стерлінг Кемпбел, також у пісні ‘Shining Star (Makin’ My Love)’ можна буде почути Лорі Андерсон.


Окрім цього, в сет увійде новий ремастерінг альбомів "Let’s Dance", "Tonight", оригінальна версія "Never Let Me Down", концертний альбом "Glass Spider (Live Montreal ’87)", не виданий раніше "Serious Moonlight", записаний наживо у Ванкувері у 1983 році, збірка реміксів, пісень,не увійшовших до альбомів, альтернативних версій та саундтреків.


У боксі також буде 84-сторінкова книжка з неопублікованими раніше фото, історичними публікаціями у пресі, а також цікавими технічними подробицями студійної роботи від продюсерів та інженерів Найла Роджерса, Хью Педхема, Марио МакНалті та Джастіна Ширлі-Сміта.