+380 44 501 02 23         +380 50 333 02 23  
Корзина покупок:
Нет товаров

Платівка Принса знову стала найдорожчою з проданих на 'Discogs'

Платівка Принса знову стала найдорожчою з проданих на 'Discogs'

Заявлений спочатку у прес-релізах під назвою "The Funk Bible", цей альбом планувався як продовження до "Sign O'the Times", але з менш 'попсовим', темнішим звучанням. Оригінальні промо-копії були видані у чорному конверті без назви, імені та будь-яких зображень, це і дало потім цьому виданню назву "The Black Album".

За тиждень до офіційного релізу Принс заявив, що ця платівка є "зло", і наказав знищити 500 тисяч копій альбому, що зробило його одним з найбільш рідкісних у світі записів. Хоча він був виданий компанією Warner Brothers на CD та компакт-касетах у 1994 році, жодної вінілової копії більш не було видано після цього.

Однак вціліла невелика кількість промо-копій, одна з яких була продана на сайті discogs.com за 15.000 долларів США у 2016 році, подолавши тоді рекордну позначку на цьому ресурсі.

Нещодавно на discogs.com у продажу знову з'явився "Чорний альбом", на цей раз канадська копія була продана за $27.500. На відміну від колишніх проданих примірників, цей не був промо-копією. Одну платівку з тиражу зберіг анонімний робітник канадського заводу Columbia Records, наразі це єдина відома існуюча канадська копія альбому.

 

(за матеріалами "The Vinyl Factory")