(044) 5010223       (095) 6089086       (098) 8740978    
Корзина покупок:
Нет товаров

Новий завод Kaneshii Vinyl Press у Канаді

Новий завод Kaneshii Vinyl Press у Канаді

Канада активно розвиває галузь виробництва вінілових платівок. На фоні постійного зростання об'ємів виробництва вініла в усьому світі, в країні постійно з'являються нові підприємства цієї галузі. Тільки в цьому році були відкриті два нових завода - Microforum в Торонто і Precision Record Pressing у Берлінгтоні. Нещодавно почало роботу нове канадське підприємство з виробництва вінілових платівок - завод компанії KANESHII VINYL у місті Шарлоттаун. 

Новий завод оснащений сучасними повністю автоматизованими прес-машинами VIRYL TECHOLOGIES, які, до речі, теж розроблені та виробляються у Канаді. Потужності підприємства дозволяють виробляти платівки будь-яких форматів та кольорів, а також високоякісні конверти.

KANESHII VINYL отримала фінансову підтримку від місцевого уряду в розмірі 40 тис. долларів, та від урядової організації "The Atlantic Canada Opportunities Agency" у розмірї 175 тис. долларів. Компанія ставить собі за мету підтримувати молодих виконавців зі сходу Канади, але вже привернула до себе увагу багатьох артистів з усієї країни.