(044) 5010223       (095) 6089086       (098) 8740978    
Корзина покупок:
Нет товаров

Довгоочікуване перевидання найгучнішого альбому Бетті Дейвіс

Довгоочікуване перевидання найгучнішого альбому Бетті Дейвіс

На початку наступного року на лейблі "Light In The Attic Records" вийде перевидання легендарного альбому Бетті Дейвіс "Nasty Gal".
Цей вініловий реліз, ремастирований з оригінальних мастер-плівок, буде оздоблений 8-сторіночним буклетом з раритетними фото співачки і супроводжуючою статтею Джона Беллона.

Вперше альбом вийшов у 1975-му році на Island Records, це був дебют Дейвіс на мейджор-лейблі. 
"Бетті Дайвіс була досить популярною на початку 70-х. Новий рекорд-лейбл, "зіркові" стосунки, а також вкрай "сексуалізовані" живі виступи зробили її новою зіркою" - йдеться в анонсі "Light In The Attic Records". "Здавалося, все було готово до тріумфу. Тому Бетті з групою повернулись до студїї, цього разу вона виступила в ролі не тільки виконавиці, але й автора та продюсера альбому, який мав стати її програмним релізом.

Однак "Nasty Gal" не досяг комерційного успіху, вирогідно через надмірно відкриту сексуальність Бетті Дейвіс, яка спонукала представників релігійних груп та їнших моралістських спільнот проводити кампанїї за бойкотування її пісень на радіо. 

Island Records відклали "на полицю" її наступний альбом 1976-го року "Is it love or desire", який був записаний за участі Хербі Хенкока, Чака Рейні та Алфонсо Музона. Він був виданий значно пізніше на CD, а також у 2009 році на Light In The Attic Records було видано вініл. Пізніше, у 2016 році там же вийшла збірка не виданих раніше записів Бетті Дейвіс 1968-69 років, спродукованих за участі її чоловіка, Майлза Дейвіса.

Після серїї студійних сессій у 1979 році Бетті Дейвіс залишила музичну кар'єру.

"Nasty Gal" з'явиться у продажу 12 січня 2018 року, він буде доступний на кольоровому та чорному вінілі.