Корзина покупок:
Нет товаров

Домашня студія Френка Сінатри

У 1947 році, незабаром після виходу свого першого альбому, Френк Сінатра почав будівництво свого першого будинку у Палм-Спрінгс, який згодом отримав назву "Twin Palms". Раз на рік будинок відкривається для громадськості в рамках "Тижня Модернізму", який відбувається в Палм-Спрінгс. Звичайно, ми відвідали це місце.

Чого ми не очікували побачити - це студія звукозапису прямо у вітальні, до того ж практично недоторкана, якщо не враховувати незрозумілого телевізора з плоским екраном на тому місці, де колись були полиці з платівками.  Хоча унікальна система, побудована компанією Valentino Electronics, можливо вже не є робочою, але ЇЇ вінтажні компоненти досить рарітетні, це справжня знахідка для аудіо-маньяків. Деякі компоненти були зроблені компанією "Cinema Engineering Co.", яку заснував Артур Дейвіс, пізніше працювавший у "Altec Lansing".

У будь-якому разі, зіркою системи є оригінальний рекордер "Rek-O-Kut", професійний двошвидкісний пристрій з власним мікрофоном, який дозволяє переносити моно-запис прямо на ацетатний диск. Такі пристрої були поширені на радіостанціях того часу, а бренд "Rek-O-Kut" був шанований за точність будування.

До появи магнітної стрічки у 1950-х роках, найдавніші записи Френка Сінатри робились безпосередньо на диск. Але малоймовірно, що будь-які відомі записи були зроблені в будинку. Акустика цього приміщення досить жорстка, а Сінатра був перфекціонистом.

Моменти створення музики скоріше за все були найщасливішими для Синатри. Якось він сказав: "Нічого у житті неможливо зробити абсолютно самостійно. Створення запису дозволяє максимально наблизитись до цього".

 

Dave Swanson

www.reviewed.com