Корзина покупок:
Нет товаров

Оплата

Оплата здійснюється у будь-який зручний для вас спосіб. Ви можете зробити передплату, узгодивши її з нашим оператором, або сплатити за товар при отриманні у Вашому поштовому відділенні.

***

Оплата картами Visa, Mastercard: 

(Після підтвердження наявності товару, на вашу електронну пошту буде відправленно листа з лінком сторінки, на якій можна зробити оплату). Платіжна сторінка захищена згідно правил міжнародних платіжних систем VISA, Mastercard.

 

 

При самовивозі товара з нашого офіса-магазина можна оплатити через банківський POS-термінал.

***

Якщо оплату за товар не зроблено і товар не забраний на протязі 3 діб з момента замовлення (або з момента його надходження до поштового відділення), товар повертається на продаж. 

---

 

Договір оферти

Публічний договір (оферта) на замовлення, придбання, продаж та доставку товарів
Цей договір між ФОП СЕМЕНОВ С. Є., надалі «Продавець» та користувачем послугами інтернет-сайту, надалі - «Замовник», є договором доручення на замовлення, придбання та доставку Товарів та визначає основні умови замовлення, придбання та доставки товарів з інтернет-сайт longplay.com.ua. Покупець, діючи з метою придбання Товару, приймає умови цього договору купівлі-продажу товарів (далі – Договір) на таких умовах.
1. Визначення термінів
1.1. Публічна оферта (далі - «Оферта») - публічна пропозиція Продавця, адресована невизначеному колу осіб, укласти з Продавцем договір купівлі-продажу товару дистанційним способом (далі - «Договір») на умовах, що містяться в цій Оферті, включаючи всі Додатки.

1.2. Замовлення - рішення Замовника замовити товар та його доставку, оформлене в інтернет-магазині та/або доручення на придбання та доставку товарів.

 

2. Загальні положення
2.1. Наведена нижче інформація є офіційною пропозицією (офертою) інтернет-магазину longplay.com.ua фізичній особі (далі - Покупець) укласти договір купівлі-продажу товарів. Зазначений договір є публічним, тобто діє Відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України, його умови однакові для всіх покупців.

 

 

2.2. Відповідно до статті 642 Цивільного Кодексу України повним та беззастережним прийняттям умов даної пропозиції (оферти), що підтверджує укладання договору купівлі-продажу товарів на запропонованих нижче умовах, факт оформлення та підтвердження замовлення.

2.3. Оформленням Замовлення Покупець підтверджує узгодження та безумовне прийняття ним умов цієї пропозиції (оферти).

2.4. Укладаючи Договір (тобто акцептуючи умови цієї Пропозиції (Оферти) шляхом оформлення Замовлення), Покупець підтверджує наступне:

а) Покупець цілком і повністю ознайомлений та згоден з умовами цієї пропозиції (оферти)
б) він дає дозвіл на збирання, обробку та передачу персональних даних на умовах, визначених нижче у Застереженні щодо збору, обробки та передачі персональних даних; дозвіл на обробку персональних даних діє протягом усього терміну дії Договору, а також протягом необмеженого строку після закінчення його дії. Крім цього, укладанням Договору Замовник підтверджує, що його повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України "Про захист персональних даних", про цілі збору даних, а також про те, що його персональні дані передаються Продавцю з метою виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів та інших документів. Замовник також погоджується з тим, що Продавець має право надавати доступ та передавати його персональні дані третім особам без додаткових повідомлень Замовника, не змінюючи при цьому мети обробки персональних даних. Обсяг прав Замовника як суб'єкта персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» йому відомий і зрозумілий.

 

3. ЦІНА ТОВАРУ
3.1. На кожну позицію товару вказано на сайті Інтернет-магазину.

3.2. Продавець має право в односторонньому порядку змінити ціну на будь-яку позицію товару.

3.3. У разі зміни ціни на замовлені товари, Продавець зобов'язується проінформувати Покупця про зміну ціни товару.

3.4. Покупець має право підтвердити або скасувати замовлення на придбання Товару, якщо ціна змінена Продавцем після оформлення Замовлення.

3.6. Зміна Продавцем ціни на сплачений покупцем товару не допускається.
3.7. Продавець вказує вартість доставки Товару на сайті Інтернет-магазину або повідомляє Покупцю під час оформлення замовлення Оператором.

3.8. Зобов'язання Покупця з оплати Товару вважаються виконаними з моменту надходження Продавцю коштів.

3.8. Розрахунки між Продавцем та Покупцем за Товар здійснюються способами, вказаними на сайті Інтернет-магазину у розділі «ОПЛАТА».

 

4. ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ
4.1. Замовлення Товару здійснюється Покупцем через Оператора за телефоном, вказаним на сайті longplay.com.ua або через сервіс сайту Інтернет-магазину longplay.com.ua

4.2. При реєстрації на сайті Інтернет-магазину Покупець зобов'язується надати наступну реєстраційну інформацію:

4.2.1. прізвище, ім'я, по-батькові Покупця або вказаної ним особи (отримувача)

4.2.2. адресу, за якою слід доставити товар (якщо доставка до адреси Покупця)

4.2.3. Адреса електронної пошти
4.2.4. контактний телефон.

4.2.6. інша інформація, яка необхідна для оформлення та доставки замовлення.

4.3. Найменування, кількість, артикул, ціна обраного Покупцем Товару вказуються у кошику Покупця на сайті Інтернет-магазину.

4.4. Якщо продавцеві потрібна додаткова інформація, він має право запросити її до Покупця. У разі ненадання необхідної інформації Покупцем, Продавець не несе відповідальності за надання якісної послуги Покупцеві за купівлю товарів в інтернет-маркеті.

4.6. При оформленні Замовлення через Оператора (п. 4.1. цієї Оферти) Покупець зобов'язується надати інформацію, зазначену в п. 4.2. справжньої Оферти.
4.7. Прийняття Покупцем умов цієї Оферти здійснюється за допомогою внесення Покупцем відповідних даних у реєстраційну форму на сайті Інтернет-магазину або під час оформлення Замовлення через Оператора. Після оформлення Замовлення через Оператора дані про Покупця реєструються у базі даних продавця.

4.8. Покупець відповідає за достовірність наданої інформації при оформленні Замовлення.
4.8. Договір купівлі-продажу дистанційним способом між Продавцем та Покупцем вважається укладеним з моменту електронного оформлення замовлення на сервісі сайту інтернет-магазину або видачі Продавцем Покупцю касового чи товарного чека чи іншого документа, що підтверджує оплату товару.

 

5. ОПЛАТА
5.1. Ціна замовленого товару визначається при формуванні замовлення Виходячи із її вартості, вказаної на сайті longplay.com.ua

5.2. Вибір та використання способу оплати Замовлення здійснюється Покупцем на власний розсуд.
5.3. Оплата за цим Договором вважається досконалою Покупцем у момент зарахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця або, при оплаті Замовлення з впровадженням електронних грошових коштів (картки Міжнародних платіжних систем Visa, Mastercard, електронні гаманці та інше), у момент отримання від відповідної платіжної системи верифікованої інформації у надходженні платежу за Замовлення, або при оплаті готівкою, у момент отримання коштів Продавцем.
5.4. При оплаті Замовлення з впровадженням електронних коштів Покупця буде переадресовано на платіжну сторінку банку, яка захищена згідно з правилами відповідної платіжної системи.

 

6.1. Способи, порядок та термін доставки товарів вказані на сайті в розділі «ОПЛАТА». Порядок та умови доставки замовленого товару Покупець погоджує з оператором інтернет-маркету у момент оформлення покупки.
6.2. Самовивіз товару:

6.2.1. Після формування заявки покупець може розрахуватися та отримати свій товар за адресою: вказаною на сайті longplay.com.ua згідно з розкладом роботи.

6.2.2. Право власності та ризик випадкової загибелі чи пошкодження товару переходить до Замовника або його представника з моменту отримання товару за обраним шляхом та підписання Сторонами товарного чека та/або замовлення (і/або доручення на придбання та доставку товару) на доставку.
6.3. Доставка товару здійснюється шляхом, який обраний Замовником при оформленні замовлення.

6.4. При отриманні товару Замовник повинен у присутності представника кур'єра перевірити відповідність Товару якісним та кількісним характеристикам (найменування товару, кількість, комплектність, термін придатності).

6.5. Замовник або Представник Замовника під час приймання товару підтверджує своїм підписом у товарному чеку та/або замовлення на доставку товарів, що не має претензій до кількості товару, зовнішнього вигляду та комплектності товару.

 

7. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ
7.1. Замовник має право відмовитися від не підакцизного товару у будь-який час до його передачі, а після передачі не підакцизного товару – у порядку та на умовах, визначених Законом України «Про захист прав споживачів».

7.2. Повернення не підакцизного товару належної якості можливе у разі погодження Сторін, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт купівлі та замовлення зазначеного товару.
7.3. Замовник не має права відмовитись від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно споживачем, який його придбав, (в т.ч. не стандартні, за бажанням Замовника, розміри тощо). Підтвердженням того, що товар має індивідуально визначені властивості, є відмінність розмірів товару та інших характеристик, зазначених в інтернет-магазині.
7.4. Повернення товару у випадках, передбачених законом та цим Договором, здійснюється за адресою, вказаною на сайті у розділі «КОНТАКТИ».

7.6. У разі відмови Замовника від не підакцизного товару належної якості Продавець повертає кошти у розмірі вартості такого Товару, за винятком витрат продавця на доставку товару, що повертається.

7.6. Повернення суми, зазначеної у п.7.6. здійснюється одночасно із поверненням товару.

 

8. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
8.1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцю внаслідок неналежного використання Товарів, попередньо замовлених у рамках Сервісу longplay.com.ua та придбаних у Продавця.

8.2. Продавець не несе відповідальності за неналежне, несвоєчасне виконання Замовлень та своїх зобов'язань у разі надання Покупцем недостовірної чи неправдивої інформації.

8.3. Продавець та Покупець несуть відповідальність за виконання своїх зобов'язань відповідно до чинного законодавства України та положень цього Договору.
8.4. Продавець або Покупець звільняються від відповідальності за повне або часткове невиконання своїх зобов'язань, якщо невиконання є наслідком форс-мажорних обставин як: війна або військові дії, землетрус, повінь, пожежа та інші стихійні лиха, що виникли незалежно від волі продавця та/або покупця після ув'язнення справжньої угоди. Сторона, яка не може виконати своїх зобов'язань, негайно повідомляє про це іншу Сторону.

 

9. Конфіденційність
9.1. Інформація надана Покупцем є конфіденційною та не передається третім особам, крім випадків, передбачених законодавством.

Продавець запитує персональні та контактні дані Покупця виключно для здійснення замовлення та надання необхідної інформації про стан його виконання, реєстрацію в особистому кабінеті клієнта, участь у рекламних заходах тощо.
Персональні дані Покупця обробляються Продавцем на сайті longplay.com.ua виключно у розумінні Закону України "Про захист персональних даних". Такі дані, відповідно до вимог законодавства, що регулює правовідносини, пов'язані із захистом персональних даних, зберігаються, обробляються та використовуються у межах усіх правовідносин, що виникають між Покупцем та Продавцем. Усі правовідносини, пов'язані з обробкою та захистом персональних даних, регулюються відповідним законодавством.

 

9.2. Покупець дає свою згоду на обробку персональних даних таким чином:

при здійсненні (підтвердженні) Покупцем замовлення на сайті longplay.com.ua, тобто при придбанні товарів та/або послуг шляхом кліку в строфі «ЗАМОВИТИ ПІДТВЕРДЖУЮ»;

під час реєстрації в особистому кабінеті клієнта на сайті longplay.com.ua;

за участю у рекламних заходах Продавця відповідно до правил проведення таких заходів.
Такий перелік порядку надання згоди на обробку персональних даних Покупця не є вичерпним та погоджується Продавцем та Покупцем та/або доводиться до відома Покупця.

Продавець гарантує, що персональні дані зберігатимуться та оброблятимуться відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
Якщо Покупець продовжує користуватися сайтом longplay.com.ua, це означає згоду Покупця на використання Продавцем (cookies) та отримання Покупцем всіх файлів cookie, та можливість продавця надсилати найсвіжішу інформацію про найактуальніші пропозиції та акції. Покупець у будь-який час може легко відмовитися від розсилки або заборонити використовувати куки шляхом персональних налаштувань свого девайсу.
Якщо у Покупця виникли питання щодо конфіденційності, він може скористатися засобами зворотного зв'язку у розділі Контакти сайту longplay.com.ua.